התחבר

צפה בגרסא המלאה : אתה בטוח מה המחירון של האופנוע שלך?

אבי שדה
03-09-12, 12:43 PM
לציבור הרוכבים שלום רב!
אני נתקלתי בבעיה של אי התאמת מחירון אופנועים של מוטו בין המחיר שכתוב במגזין לבין המחיר שכתוב באתר האינטרנט. יצרתי קשר עם מגזין מוטו, בתחילה קיבלתי שרות לבבי ונחמד אך השתלשלות העיניינם רק החמירה. אני רוצה להביא סיפור זה לידיעת ציבור הרוכבים כדי שעוד אנשים לא יפגעו. אני מצרף את נוסח המייל ששלחתי לעורך מגזין מוטו, לסמנכ"לית חברת מוטו ולמועדון האופנועים הישראלי. נושא זה אינו יכול לעבור לסדר היום.
להלן המייל:

לכל המעוניין שלום רב!
אני פניתי למערכת מוטו בנושא אי התאמה בין המחירון אשר מופיע במדריך לבין המחירון אשר מופיע באתר האינטרנט, כאשר ישנם כמה אופנועים אשר המחירונים בשנים שונות מופיע כמחיר 1 של השנתון הגבוה מבינהם.
המקרה ארע לפני כשלושה שבועות.
כמו כן הובטח לי כי העיניין יטופל, מכייוון שהעיניין לא טופל, פניתי שוב אל מערכת מוטו והוסבר לי כי ישנה בעייה בשרת האינטרנט של המערכת עקב מעבר לאתר חדש.
אתמול 2.3.12 פניתי שוב אל מערכת מוטו עם אותה בעייה, כמובן העבירו אותי בטל' ביין נותני השרות השונים כדי לתת לי מענה. אחד מהגורמים איתו דיברתי לקח ממני את המייל שלי ונתן לי הבטחה כי הוא ישלך אלי את המחירון המעודכן משנת 93 ועד שנת 02 תוך כדי שאנו מנסחים ביחד את תוכן המייל. כאשר שאלתי למה שמישהוא יתייחס לדף זה נאמר לי כי על הדף יופיע הלוגו של מוטו וחתימה ולא צריכה להיות בעייה כלשהי. עד כאן ברצוני לציין כי אני שבע רצון מהטיפול והייחס באופן מאוד יחסי.
ברצוני לציין כמה דברים נוספים, הבעייה החלה כאשר עמדתי לפני רכישת אופנוע מסוג vmax מודל 99 כאשר המחירון שלו באתר מופיע כמו המחירון של שנת 01 (50,100), לבסוף לא רכשתי אופנוע זה משתיי סיבות:
הסיבה הראשונה- לא הגעתי להסכמת מחיר עם המוכר.
הסיבה השנייה- אני לקחתי בחשבון שחברת הביטוח עובדת לפי מחירון מוטו והביטוח אותו אני אבקש לשלם יהיה גבוה ממה שצריך.
כמו כן המייל שהובטח לא נשלח או לא הגיע מסיבה כלשהי.
היום בבוקר 3.9.12 התקשרתי שוב אל מערכת מוטו כדי להודיע שלא קיבלתי את המייל המיועד, לשאול למה ולבקש שיישלחו לי אותו. היחס שקיבלתי מעורך מגזין המחירון היה מתחת לכל ביקורת, מזלזל, מנפנף, פוגע!!!
לפתע הוא אומר לי כי אף אחד לא אמר לי כי יישלחו לי מייל עם המחירון המעודכן ושאני לא אתן לו הוראות ואם אני מעוניין להציג בפנייו את הבעייה שאני אפנה אליו במייל ואנדנד לו בטל' כדי לוודא שהוא קורא אותו.
איזה בושה!!! מגזין מוטו הינו מגזין מכובד, למעלה מ 90% מהאופנוענים, מוסכים וחברות הביטוח עובדים לפי מחירון זה ובטוח שישנם אנשים אשר משלמים יותר עקב הבעייה הנ"ל.
כיום הנני ללא אופנוע עקב הדברים הנ"ל. אני מבקש לטפל בבעייה זו בהקדם האפשרי כדי שאוכל לרכוש אופנוע וכדי שאנשים אחרים לא ייפגעו עקב אי ההתאמה במחירונים.
תודה מראש,
אבי שדה.

Thunderbird
03-09-12, 06:08 PM
אבי שלום,
שלחתי לך מסר, אנא החזר תשובתך
תודה רבה