PDA

צפה בגרסא המלאה : דרוש מידע על טיול אופנועים בדרום אפריקה

אבי שדה
10-09-12, 09:15 AM
לציבור שאוהב טבע בע"ח וכוח סוס.
אני וחבר טוב רוצים ליסוע לדרום אפריקה לטייל על אופנוע במשך שבועיים שלושה....
לאחר שהרצתי שרשור על התחרות באי מאן והבנתי שכדי להגיע לשם אני צריך לחכות לפחות שנתיים החלטטי לחזור לתוכנית המקורית.... אני רעב מאוד לטיול.
אולי אני ומאן ניפגש בעוד 4 שנים, אבל עד אז...... אני מבשל את אפריקה.

כמובן הטיול פתוח לכל אוהב טיולים מסוג זה! (חייב/ת להיות חייכן, סימפטי, אופטימי ולבבי)(ושאינו מפחד מהחושך )

אבל כרגע אנו עדיין בשלב איסוף מידע ולכן...
מידע דרוש:
האם ניתן להשכיר אופנועים? איזה? איפה? (רצויי דו"ש 650 ומעלה, ללא פשרות)
האם צריך להחזיר אותם לנק' ההשכרה או אפשר בנק' אחרות? (משפיע על תכנון המסלול)
האם ניתן לרכוש אופנועים? מה העלויות? מומלץ או לא?
איזה ציוד חובה לקחת מהארץ? מה אפשר לקנות שם?
כמובן אם יש המלצות על מסלולים?
עשה ועל תעשה !
מקומות לינה או רק שטח?
למי שיש אנשי קשר באפריקה טל' יתקבלו בברכה.
כל מידע יעיל יתקבל בברכה........
תודה מראש
אבי

בני חודורובסקי
10-09-12, 10:10 AM
לציבור שאוהב טבע בע"ח וכוח סוס.
אני וחבר טוב רוצים ליסוע לדרום אפריקה לטייל על אופנוע במשך שבועיים שלושה....

כמובן הטיול פתוח לכל אוהב טיולים מסוג זה! (חייב/ת להיות חייכן, סימפטי, אופטימי ולבבי)(ושאינו מפחד מהחושך )

לפי התאור של שותפים פוטנציאלים אני לא מתאים וחבל
אבל תוכל לקרוא מה כתב איל ברנדט על מסעו באפריקה בפורום (http://www.motorcycle.org.il/forums/showthread.php?800-%F1%E9%F4%E5%F8-%EE%F1%F2%E5-%F9%EC-%E0%E9%EC-%E1%F8%F0%E3%E8-%E1%E0%F4%F8%E9%F7%E4-%E7%EC%F7%E9%ED-%E0-%E5-%E1&highlight=%E0%F4%F8%E9%F7%E4)

Thunderbird
10-09-12, 11:32 AM
אנחנו שכרנו בקארו (http://www.karoo-biking.de/en/rentals/index.php)אופנועי BMW 1200GS לשבועיים ימים, לא זול אבל בהחלט שווה כל אגורה ששילמנו (ושילמנו הרבה מאוד)
האופנועים הוזמנו מזוודים קומפלט כולל ארגזי צד נפתחים, ארגז אחורי ותיק מיכל גדול (פינקו פה על חשבונם). אומנם לא חדשים אך בהחלט במצב מצויין, שמורים מאוד והם מקפידים שהאופנועים יוחזרו באותו המצב (חויבנו בהתאם על נזקים שגרמנו, אך ממליץ מאוד לעבור על מצבם בשעת ההחזרה ביחד עם הבודק על מנת למנוע הפתעות עתידיות).
אנו שכרנו ביוהנסבורג והחזרנו בקייפטאון, כמובן שתמורת תשלום של שני ימי השכרה (אם זכרוני לא בוגד בי). ד.א. לקרוגר פארק לא ניתן להכנס עם אופנועים ולכן שכרנו קודם רכב לחמישה ימים שעימו עשינו את הסיבוב לקרוגר + הסביבה.
תהנו ובזהירות, רוכבים שם הפוך ...

אצור קשר עם מתכנן הטיול, ע"מ להוסיף המלצות ומקומות לינה.