PDA

צפה בגרסא המלאה : תזהרו מביטוח חקלאי

בני חודורובסקי
29-12-11, 05:29 PM
במשך שנים עשיתי ביטוח חובה לאופנוע דרך "ביטוח חקלאי" אשר הציעו מחירים יותר זולים מהפול בצורה משמעותית ולכן גם השתדלתי להמליץ למי שיכול לבטח דרכם.
אתמול קיבלתי את הביטוח החדש ולהפתעתי התייקר לי הביטוח ב- 1726 ש"ח
בודק באתר האינטרנט של הפול כמה אמור לעלות לי ביטוח מכניס את הפרטים במחשבון ( אני כבר לא ילד, יש לי גם קצת וותק ברכיבה ולא היו לי תאונות ו/או שלילות) ולהפתעתי אני ממקבל הצעה יותר זולה בכ-600 ש"ח

טלפון מהיר לסוכנת שלי כי חשבתי שיש טעות בפוליסה אבל מתברר שלא הייתה להם שום טעות ובביטוח חקלאי החליטו לגבות מחיר מוגזם ומופרז עבור הביטוח חובה (מבלי להתחשב בשום פרמטר של גיל וכו' ,,,,) ישר מבקש לבטל את הביטוח בגלל המחיר המופרז. ועוד יש להם את החוצפה לכעוס עלי שלא הודעתי להם מראש שאני לא מעוניין לבטח דרכם

היום הרמתי טלפון לעוזי בר שיצא לי להכיר בטיולי השבילים של המועדון ותוך דקות קיבלתי המלצה + הצעה לביטוח אפילו יותר זולה מהפול

לכן כל מי שביטח עד עכשיו בביטוח חקלאי כדי לו לבדוק טוב טוב כמה כסף רוצים ממנו השנה. כמו שנוהג להגיד זה מהטלוויזיה כל פעם " אז שלא יעבדו עליכם "

שנה טובה

Rege47
29-12-11, 10:00 PM
אני תמיד בודק עלויות ביטוח, כל שנה מחדש, כולל לרכב. ״משחק״ במחירי הפוליסה זה טריק (מלוכלך) וידוע של חברות הביטוח.