התחבר

צפה בגרסא המלאה : טיול פסק זמן ביום שלישי 17.1.2012 - מסלול, עלויות ולוחות זמנים.

אורי יופה
11-01-12, 03:38 PM
ביום שלישי הקרוב 17.1.2012 נצא לטיול פסק זמן לאיזור צפון ים המלח.
ניפגש בשעה 08:00 בתחנת הדלק של חברת "דלק" בצומת בית דגן (פונדק אסא).
נצא לדרך בשעה 08:30 בדיוק.
המסלול:
מצומת בית דגן נצא ונעלה על כביש מספר 1 לכיוון ירושלים.
ממש לפני הכניסה לעיר נפנה וניסע לכיוון מעלה אדומים. נעבור דרך צומת הגבעה הצרפתית, ונגיע למחסום היציאה מהעיר לכיוון ים המלח. נמשיך עם כביש מספר 1 עד שנגיע למוזיאון "השומרוני הטוב" , אשר נמצא ליד כפר אדומים. כאן ניפגש עם המדריך שלנו, אשר ילווה אותנו במהלך היום כולו, וניכנס למוזיאון השומרוני הטוב.
לאחר כשעה וחצי נעלה על האופנועים ונמשיך עם כביש 1 עד צומת בית הערבה, ונפנה ימינה לכביש 90.
לאחר מספר דקות נגיע לגן הלאומי קומראן, אשר נמצא ליד ליד קיבוץ קלי"ה . כאו נסייר באתר,נראה סרט קצר על המקום, ונקבל הסבר על חשיבותו של המקום.
בסביבות השעה 14:00 ניסע לכיוון הגן הלאומי עיינות צוקים (עין פשחה). נבקר שם בשמורה החבויה. אנו צפויים להיות כאן כשעתיים.
הטיול יסתיים לאחר הביקור בעיינות צוקים. שעת סיום משוערת: 16:30 אחר הצהרים. מכאן נחזור במשותף לכיוון המרכז, דרך ירושלים.
הנחיות עלויות והבהרות נוספות:
1. כל משתתף נדרש לצאת לטיול כאשר אופנועו מתודלק לחלוטין . לא תהיינה עצירות לצורך תדלוק במהלך הטיול! אני ממליץ לתדלק את האופנוע בתחנת הדלק ממנה אנו יוצאים, בצומת בית דגן.
2. עלויות: התשלום עבור ההדרכה הוא 20 ש"ח לכל משתתף, ישולם בקופת אתר השומרוני הטוב.
הכניסה למוזיאון השומרוני הטוב עולה 14.6 ש"ח (11 ש"ח לאזרח וותיק) . עלות הכניסה בכרטיס משולב לשמורה החבויה בעיינות צוקים ובקומראן היא 30.8 ש"ח (לאזרח וותיק: 14 ש"ח בעיינות צוקים , 11 ש"ח בקומראן).
3. נקודות הצטרפות לטיול למי שלא מגיע בבוקר לבית דגן: צומת הגבעה הצרפתית בירושלים (אנו צפויים להגיע לשם בסביבות השעה 09:20), תחנת הדלק במישור אדומים (צפויים להגיע בסביבות השעה 09:40).
בנקודות ההצטרפות לא נעצור להפסקה, אלא רק נאסוף את המצטרפים.
4.אין צורך בהרשמה לטיול. רשאים להשתתף בו רק חברי מועדון האופנועים שחברותם בתוקף.
5. לטיול לא יתלווה רכב ליווי/חילוץ .
6. לגבי מזון ושתיה\ ארוחת צהרים: כל משתתף מתבקש להביא לעצמו מזון ושתיה למהלך הים כולו. לא תהיה ארוחת צהרים משותפת לכל משתתפי הטיול.
7. ייתכנו שינויים בסדר הכניסה לאתרים, כך שייתכן ונגיע לעיינות צוקים ורק אחר כך לקומראן.
8. במידה ומזג האוויר יהיה גשום מאוד יידחה הטיול , ויתקיים ביום שלישי 24.1.2012, שבוע בדיוק לאחר יום הטיול המתוכנן. אם תתקבל החלטה על ביטול \ דחיית הטיול היא תתפרסם בפורום מועדון האופנועים ביום ראשון או שני בשבוע הבא.
9. כל כללי הרכיבה של מועדון האופנועים הישראלי חלים גם בטיול זה.

אני מודה למיכאל (מיקי) רוזן על הרעיון ועל ה"פוש" להכין את הטיול . תודה רבה, מיקי, מעומק הלב...

להתראות ביום שלישי בבוקר,
אורי יופה 050-7670055

אליקו אלג'ם
11-01-12, 05:02 PM
ביום שלישי הקרוב 17.1.2012 נצא לטיול פסק זמן לאיזור צפון ים המלח.
ניפגש בשעה 08:00 בתחנת הדלק של חברת "דלק" בצומת בית דגן (פונדק אסא).
נצא לדרך בשעה 08:30 בדיוק.
המסלול:
מצומת בית דגן נצא ונעלה על כביש מספר 1 לכיוון ירושלים.
ממש לפני הכניסה לעיר נפנה וניסע לכיוון מעלה אדומים. נעבור דרך צומת הגבעה הצרפתית, ונגיע למחסום
היציאה מהעיר לכיוון ים המלח. נמשיך עם כביש מספר 1 עד שנגיע למוזיאון "השומרוני הטוב" (http://parks.org.il/BuildaGate5/general2/data_card.php?Cat=~30~~547439832~Card1~&ru=&SiteName=parks&Clt=&Bur=2627270) , אשר נמצא ליד
כפר אדומים. כאן ניפגש עם המדריך שלנו, אשר ילווה אותנו במהלך היום כולו, וניכנס למוזיאון השומרוני הטוב.
http://www.yoaview.com/Yoaview/SITE/userfiles/image/yoaView/Sites%20&%20more/Center/Good%20sameritan/G%20sameritan6.JPG

לאחר כשעה וחצי נעלה על האופנועים ונמשיך עם כביש 1 עד צומת בית הערבה,
ונפנה שמאלה לכביש 90.
לאחר מספר דקות נגיע לגןהלאומי קומראן (http://www.parks.org.il/BuildaGate5/general2/data_card.php?Cat=~30~~336358175~Card1~), אשר נמצא ליד ליד קיבוץ קלי"ה . כאו נסייר באתר,
נראה סרט קצר על המקום, ונקבל הסבר על חשיבותו של המקום.

http://allaboutjerusalem.com/sites/default/files/imagecache/big-image-gallery/ifa_upload/qumran_dead_sea.jpg

בסביבות השעה 14:00 ניסע לכיוון הגן הלאומי עיינות צוקים (http://www.parks.org.il/BuildaGate5/general2/data_card.php?U=no&SiteName=parks&ItemID=336378237&ValuePage=Card1)(עין פשחה). נבקר שם
בשמורה החבויה. אנו צפויים להיות כאן כשעתיים.
http://parks.org.il/BuildaGate5/portals/parks/imagesP/sub33/336378237-L-V_einot-tzukim.jpg
הטיול יסתיים לאחר הביקור בעיינות צוקים. שעת סיום משוערת: 16:30 אחר הצהרים.
מכאן נחזור במשותף לכיוון המרכז, דרך ירושלים.
הנחיות עלויות והבהרות נוספות:
1. כל משתתף נדרש לצאת לטיול כאשר אופנועו מתודלק לחלוטין .
לא תהיינה עצירות לצורך תדלוק במהלך הטיול! אני ממליץ לתדלק את האופנוע
בתחנת הדלק ממנה אנו יוצאים, בצומת בית דגן.
2. עלויות: התשלום עבור ההדרכה הוא 20 ש"ח לכל משתתף, ישולם בקופת אתר השומרוני הטוב.
הכניסה למוזיאון השומרוני הטוב עולה 14.6 ש"ח (11 ש"ח לאזרח וותיק) .
עלות הכניסה בכרטיס משולב לשמורה החבויה בעיינות צוקים ובקומראן היא 30.8 ש"ח
(לאזרח וותיק: 14 ש"ח בעיינות צוקים , 11 ש"ח בקומראן).
3. נקודות הצטרפות לטיול למי שלא מגיע בבוקר לבית דגן: צומת הגבעה הצרפתית
בירושלים (אנו צפויים להגיע לשם בסביבות השעה 09:20), תחנת הדלק במישור אדומים
(צפויים להגיע בסביבות השעה 09:40).
בנקודות ההצטרפות לא נעצור להפסקה, אלא רק נאסוף את המצטרפים.
4.אין צורך בהרשמה לטיול. רשאים להשתתף בו רק חברי מועדון האופנועים שחברותם בתוקף.
5. לטיול לא יתלווה רכב ליווי/חילוץ .
6. לגבי מזון ושתיה ארוחת צהרים: כל משתתף מתבקש להביא לעצמו מזון ושתיה למהלך הים כולו.
לא תהיה ארוחת צהרים משותפת לכל משתתפי הטיול.

7. ייתכנו שינויים בסדר הכניסה לאתרים, כך שייתכן ונגיע לעיינות צוקים ורק אחר כך לקומראן.
8. במידה ומזג האוויר יהיה גשום מאוד יידחה הטיול , ויתקיים ביום שלישי 24.1.2012,
שבוע בדיוק לאחר יום הטיול המתוכנן. אם תתקבל החלטה על ביטול דחיית הטיול היא תתפרסם
בפורום מועדון האופנועים ביום ראשון או שני בשבוע הבא.
9. כל כללי הרכיבה של מועדון האופנועים הישראלי חלים גם בטיול זה.

אני מודה למיכאל (מיקי) רוזן על הרעיון ועל ה"פוש" להכין את הטיול . תודה רבה, מיקי, מעומק הלב...

להתראות ביום שלישי בבוקר,
אורי יופה 050-7670055

elim55
11-01-12, 05:24 PM
אחלה,,,קל"ב.

שרוןכ
12-01-12, 07:18 AM
לאורי שלום
מצטער לא אוכל להגיע לטיול
טיפ קטן מביקורי במקומות הנל המוזאון יפיפה ולא לפספס את הפסיפס הנימצא מאחורי משרד הכניסה
וכן בקומראן לא להתעצל וללכת סיבוב מלא
להתראות בטיול הבא
שרון כהן
וראדרו

טל מולכו
12-01-12, 08:34 AM
כל האתרים המצויינים לעיל הם של רשות הטבע והגנים-כניסה חינם לבעלי מנוי "מטמון". מלבד התשלום על ההדרכה מן הסתם.
תהנו, מקנאה!

ריקי
12-01-12, 01:17 PM
היי אורי
אני גם רוצה להצטרף לטיול אך הכלי שלי במוסך תקול כבר יומיים...האם אתה מכיר מישויים... (: שלא אכפת להם להרכיב מורכבת מנוסה...? אני בנייד 0523210560 מה זה בא לי טוב הפסק זמן הזה...

ריקי
12-01-12, 01:18 PM
לי לא משנה ןהפנייה...העיקר לנשום אוויר מחוץ לעיר הצפופה....

אליקו אלג'ם
12-01-12, 02:33 PM
היי אורי
אני גם רוצה להצטרף לטיול אך הכלי שלי במוסך תקול כבר יומיים...האם אתה מכיר מישויים... (: שלא אכפת להם להרכיב מורכבת מנוסה...? אני בנייד 0523210560 מה זה בא לי טוב הפסק זמן הזה...
אני מצטרף לקריאה ומבקש מתנדב להרכבה!

natang
12-01-12, 05:59 PM
טיול שטפונות לדרום? יום שלישי גשום מהצפון עד לצפון הנגב.

אליקו אלג'ם
12-01-12, 07:38 PM
טיול שטפונות לדרום? יום שלישי גשום מהצפון עד לצפון הנגב.
נתן אם גשום וטיול הפסק זמן לא ייוצא לפועל ,אני איתך בטיול שטפונות .

natang
12-01-12, 08:44 PM
יאללה בלאגן
היום תיכנס סערת ברקים
http://www.lightningradar.net/Online_Map/index.htm

hadar33
13-01-12, 02:11 PM
אני בא איתך לשטפונות עם האופנוע :)

בני חודורובסקי
13-01-12, 05:37 PM
נתן אם גשום וטיול הפסק זמן לא ייוצא לפועל ,אני איתך בטיול שטפונות .

למה טיול שיטפונות?

בואו לטיול זרימות ומפלים ברמת הגולן