+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך סך הכל של 1

אשכול: טיול רגועים שבת 16 פברוואר 2013

Senior Member אליקו אלג'ם is on a distinguished road הסמל האישי שלאליקו אלג'ם

טיול רגועים שבת 16 פברוואר 2013

שלום לכם
    אתמול הגעתי אל אחת מהעובדות/מסקנות הכי חשובות : אופנוע יודע לנוע גם בגשם!
    מספר הטלפונים והסמסים הבהולים שקיבלתי החל מהשעה שש בבוקר יום שבת העידו שהולכת להיות כאן סופת טורנדו לא פחות ולא יותר.אז זהו שגם זה לא ממש קרה!
    קשה לנו לחזות מראש את מזג האוויר אבל אף חזאי לא ציין בואה של סופה כלשהי ואף רוכב עוד לא נמס בגלל גשם ובהזדמנות זאת לצורך הבהרה נוספת - אין צורך ורצוי לא להתקשר אלי כדי לברר האם יש או אין טיול . לצורך כך יש פורום ודפים מספר בפייסבוק וכל שינוי דרמטי יגרור אחריו הודעה פומבית על השינוי .אני מבקש להבא להתעדכן בפורום בבוקר יום הטיול ולחסוך את סימני השאלה .
    נחזור לעובדה שאופנוע יודע לנוע בגשם,נכון צריך אמצעים וחשוב שהם יהיו ברשות כל רוכב ממוצע והמדובר בזוג ערדליים,חליפת גשם וזוג כפפות עמידות מים .בנוסף מאד רצוי בקסדה סגורה עם משקף תקין ומעבר לנהיגת חורף.
    אני לא מציין צמיגים כיוון אלה האחרונים חייבים להיות תקינים ושלמים כל ימות השנה והנה אנו מוכנים לרכיבה בגשם.
    נכון זאת לא חובה ,ממש לא.נכון לא תמיד נעים לרכוב בגשם שוטף ואם המצב היה כזה אני יכול רק לשער שלתחנת הדלק בלטרון רק גיורא ואני היינו מגיעים אבל מסתבר שעוד מספר חברים (כארבעים רוכבי אופנועים ,קטנועים ונוסעי שתי מכוניות ) חשבו שגשם יכול להיות שינוי נחמד .
    שבע וחצי בבוקר האופנוע כבר בחוץ עומד לו בתוך שלולית מים שנקוותה בחניה שלי תוך מספר דקות והדאגה היחידה שלי היא איך להגיע אליו מבלי להרטיב את מגפי הרכיבה .השאלה שחלפה במוחי הפכה תוך דקה למיותרת כיוון שמירי רעייתי בלוויית ספיר בתי וחברתה מאוסטרליה שהוזמנה לטייל איתנו והן האמונות על רכב הליווי חילוץ לא "התלהבו" להרטיב את רגליהן באותה שלולית בה גם עמד רכב החילוץ.הרכב מוצא מתוך השלולית הן כבר בתוכו ואני חובש את הקסדה לראשי ויוצא בעקבות רכב החילוץ ללטרון.
    כביש 431 הוא אחד הכבישים הטובים שאני מכיר ואני מוצא את עצמי לבד על הכביש כאילו הגשם גם מרתיע נהגי מכוניות .מה שמסתבר כלא נכון בהמשך.
    בלטרון כבר כל החבורה נמצאת ,הגשם פסק ואנו יוצאים לטיול .קבוצה קטנה יחסית למה שאנו מורגלים אבל גם יתרונות יש לה לקבוצה מועטת משתתפים .
    הגעה לבית ג'מאל ,הסברים חיוכים והרבה צילומים (כולם בפייסבוק לצערי) .ביקור במערות לוזית,תצפית ביער להב דילוג מתבקש על בתרונות רוחמה ו"הקפצה " של החבורה לגבעת הכלניות היכן שממוקם קברה של לילי שרון ז"ל.
    שוב צילומים,ארטיק (בגשם ) מהגזלן המקומי ,תה מהביל של רענו עמיר שלום שלום וכל אחד לביתו.
    תודה ענקית לגיורא אנגלהרט על רוח הקרב והנכונות האין סופית לתרום למען,לז'ק סודאי החובש הנאמן שלנו שלא היסס לרגע והגיע ל"משמרת" שלו למרות הגשם,לאייל ויטקובסקי שלא ידע שמונה להיות מאסף בטיול וגם הוא התייצב למשמרת שלו ללא היסוס.למירי רעייתי שחייה כבר מספר שנים עם "צו 8" מתחת לכרית ומוזעקת תדיר לפתור לי בעיות לוגיסטיות כאלה ואחרות לספיר הבת הקטנה שלנו שהצטרפה עם חברתה מחו"ל ולא הותירה את אמא בדד במערכה ולבסוף אחרונים חביבים -חברי הרוכבים שהפכו את הכל לקל ונעים.
    שבוע טוב לכולנו ורק רכיבות טובות ובטוחות .
    נערך לאחרונה על ידי אליקו אלג'ם, 17-02-13 בשעה 10:21 PM

+ הגב לאשכול זה