+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך סך הכל של 3

אשכול: החוק עבר בקריאה ראשונה כנסו לקרוא פרטים

Senior Member אליקו אלג'ם is on a distinguished road הסמל האישי שלאליקו אלג'ם

החוק עבר בקריאה ראשונה כנסו לקרוא פרטים

החוק עבר בקריאה ראשונה (בתמיכת ממשלה ) - יעמוד על 6%
    הצעת חוק לתיקון פקודת ביטוח רכב מנועי (מס' 19) (מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח), התשע"א-2011
    (קריאה ראשונה)

היו"ר אורלי לוי אבקסיס:

ולנושא האחרון שעל סדר-היום, לגבי הצעת חוק לתיקון פקודת ביטוח רכב מנועי (מס' 19)(מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח), התשע"א-2011, לקריאה ראשונה, של חברי הכנסת פניה קירשנבאום, כרמל שאמה, איתן כבל וקבוצת חברי הכנסת. תציג את הצעת החוק חברת הכנסת פניה קירשנבאום. בבקשה.

פניה קירשנבאום (בשם ועדת הכספים):

כבוד היושבת ראש, אדוני השר, חברי חברי הכנסת, באמת, בהחלט קודם כל תודה לכל השותפים שלי לחקיקה וכמובן גם לכרמל שאמה, וגם לכרמל בתור יושב-ראש ועדת הכלכלה על העזרה בהעברת החוק ותמיכה, וכמובן גם איגוד האופנועים.

אני חושבת שהחוק הזה הוא בא לתקן עוולה שנעשתה לכל האופנועים בתחום הביטוח. אני לא רוצה עכשיו, באחת-עשרה וחצי בלילה, להלאות אתכם בסיפורים איך מ-16% העמסה הגענו בהסכמים ל-8%, 8% הפכו ל-4.25% ובהחלטה חד-צדדית של האוצר, בלי התחשבות בקהל האופנוענים, זה ירד ל-3.75%. אולי באחוזים זה סכומים קטנים, אבל צריך להבין שהאחוזים הקטנים האלה הקפיצו את ביטוח האופנועים באלפי שקלים, כאשר הביטוח עלה יותר מהאופנוע.

בערים זה כלי עזר לתנועה, זה מוריד עומס מהכבישים, זה משפר את התנועה, זה גם אקולוגי.

היו"ר אורלי לוי אבקסיס:

גם את החניה, לא פחות חשוב בערים הגדולות.

פניה קירשנבאום (בשם ועדת הכספים):

בוודאי גם חניה. אז שוב תודה לכל השותפים לדיונים בוועדה ואני מבקשת לתמוך בחוק. תודה.

היו"ר אורלי לוי אבקסיס:

תודה רבה לחברת הכנסת פניה קירשנבאום וברגע שתגיעי למקומך אנחנו גם נעבור להצבעה על הצעת חוק לתיקון פקודת ביטוח רכב מנועי (מס' 19)(מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח), התשע"א-2011, לקריאה ראשונה, של חברי הכנסת פניה קירשנבאום, כרמל שאמה, איתן כבל וקבוצת חברי הכנסת.

הצבעה מס' 44

בעד ההצעה להעביר את הצעת החוק לוועדה – 10
    נגד – אין
    נמנעים – אין
    ההצעה להעביר את הצעת חוק לתיקון פקודת ביטוח רכב מנועי (מס' 19)(מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח), התשע"א-2011, לוועדת הכלכלה, נתקבלה.

היו"ר אורלי לוי אבקסיס:

10 בעד, אפס מתנגדים, אפס נמנעים. אני קובעת שהצעת חוק לתיקון פקודת ביטוח מנועי (מס' 19)(מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח), התשע"א-2011, עברה את הקריאה הראשונה. הצעת החוק חוזרת לדיון בוועדת הכלכלה להכנה לקריאה שנייה ושלישית.

תם סדר היום. הישיבה הבאה תתקיים מחר, יום שלישי, י' בתמוז התשע"א, 12 ביולי 2011, בשעה ארבע בדיוק. ישיבה זו נעולה.

הישיבה ננעלה בשעה 23:28.
    נערך לאחרונה על ידי אליקו אלג'ם, 12-07-11 בשעה 08:34 AM

Member דורון מהנגב is on a distinguished road הסמל האישי שלדורון מהנגב
    הישג ראוי וחשוב ביותר, הן ברמה העקרונית והן ברמה הפרקטית של הארנק האישי של כל אחד מאיתנו.
    כל הכבוד לכל מי שלקח בו חלק ותרם תרומתו להישג זה.
    נערך לאחרונה על ידי דורון מהנגב, 13-07-11 בשעה 09:55 AM
    דובר המועדון

"כשאתה ממהר, אל תעלה על אופנוע"

עושה טוב להיכנס לפורום ולקרוא את ההודעה הזאת

" פניה קירשנבאום (בשם ועדת הכספים):

כבוד היושבת ראש, אדוני השר, חברי חברי הכנסת, באמת, בהחלט קודם כל תודה לכל השותפים שלי לחקיקה וכמובן גם לכרמל שאמה, וגם לכרמל בתור יושב-ראש ועדת הכלכלה על העזרה בהעברת החוק ותמיכה, וכמובן גם איגוד האופנועים. "

ורק שיהיה ברור שאיגוד האופנועים זה מועדון האופנועים
    "אני לא מחפש ריגושים אבל רוצה קצת עניין בחיים"
    לכן צריך לטעום מהכל
    לא צריך להתנזר
    ולא צריך להתחזר

+ הגב לאשכול זה

Tags for this Thread