+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך סך הכל של 1

אשכול: טיול פסק זמן -יום שלישי הקרוב -15.11.11 - לוחות זמנים, מקום מפגש, והנחיות .

Member אורי יופה is on a distinguished road

טיול פסק זמן -יום שלישי הקרוב -15.11.11 - לוחות זמנים, מקום מפגש, והנחיות .

שלום לכל משתתפי טיול פסק זמן .
    לפי סקר שערכתי היום עם המשתתפים , רובינו רוצים שהטיול יצא בכל מזג אויר - וכך יהיה.
    ניפגש בשעה 8:45 בתחנת הדלק של חברת "דלק" בצומת בית דגן (פונדק אסא ). בשעה 9:00 ניסע לכיוון בית הסוהר איילון. בסמוך לבית הכלא יש מגרש חניה גדול ומרווח, ושם נחנה את האופנועים או את כלי הרכב שלנו.
    הכניסה תותר רק לאנשים ששמותיהם ומספרי תעודת הזהות שלהם נשלחו ואושרו ע"י שירות בתי הסוהר.
    יש להשתדל להגיע ללא פלאפונים וללא נשקים היות ולא ניתן להכניסם לכלא (ניתן להפקיד מספר מצומצם של נשקים בשער הכניסה), ולכן אבקשכם לא להביא נשקים לטיול , ואת הפלאפונים להשאיר באופנוע / ברכב.
    תכנית הביקור:
    9:30 - 10:00 התכנסות וכיבוד קל.
    10:00 - 10:15 סקירה בנושא שב"ס ובית סוהר איילון.
    10:15 - 12:00 סיור באגפים ושטחים ציבוריים בבית סוהר איילון
    12:00 - 13:30 סיור ביחידת נחשון.
    לאחר סיום הביקור, ניסע אל "בריכת הקשתות".
    אחר כך ניסע אל "המגדל הלבן".
    עלות הביקור בשני מקומות אלה: 8 ש"ח. כדי למנוע בזבוז זמן, אנא הכינו מראש "כסף קטן" בסכום זה.
    בסיום הטיול, בסביבות השעה 15:00 או 15:30 , אציע כמה אלטרנטיבות לארוחת צהרים משותפת - למי שיחפוץ בכך.

עוד הודעה אחת (ואחרונה...) בנוגע לטיול פסק זמן מחר
    בין השעות 9:30 עד 13:30 האופנועים שלנו יחנו במגרש חניה ליד בית הסוהר. זהו מגרש חניה חיצוני, המשותף לכל מי שמגיע למתחם בתי הסוהר.
    אני מפרסם את ההודעה הזאת לא כדי להכניס לפאניקה, אלא בכדי שתדעו שאין לנו שמירה או השגחה ספציפית על האופנועים שלנו שם.
    המלצתי: הביאו איתכם מנעולים \ שרשראות קשירה + כיסוי לאופנוע, כמו שהייתם נוהגים לגבי כל מקום ציבורי.
    כך אני מתכנן לעשות...
    בעניין אחר, אני שב ומזכיר: מומלץ מאוד שלא להגיע עם כלי נשק, ואת הפלאפונים להשאיר באופנוע.
    להתראות ביום שלישי בבוקר בשעה 8:45 בפונדק אסא צומת בית דגן.
    מספר הטלפון שלי, לכל מי שצריך: 050-7670055
    אורי יופה
    להתראות,
    אורי יופה

מספר הטלפון שלי: 050-7670055
    נערך לאחרונה על ידי אליקו אלג'ם, 14-11-11 בשעה 11:15 AM

+ הגב לאשכול זה

Tags for this Thread